Pridať inzerát

Koordinátor výrobno-administratívnych činností

Západoslovenské tlačiarne Skalica, s.r.o.

  • Miesto práce: Skalica na Slovensku, Skalica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac+ Variabilná zložka do výšky až 700 Eur/mesačne naviazaná na skúsenosti, odbornosť a kariérny rast.+ 13.plat vyplácaný na konci roka + preplácanie nadčasov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovávanie objednávok
• príprava a kompletizácia podkladov pre výrobu/tlač
• telefonická komunikácia so zákazníkmi
• objednávanie materiálu do výroby
• objednávanie kooperácií
• vystavovanie a evidencia faktúr vydaných a prijatých
• archivácia a príprava podkladov pre účtovné a mzdové oddelenie
• práca s účtovno-administratívnym systémom OMEGA
• riešenie administratívnych úloh súvisiacich so štandardnou réžiou a prevádzkou firmy

BONUSOVÝ a MOTIVAČNÝ SYSTÉM:
• stabilná práca v modernej rodinnej firme s dlhoročnou tradíciou
• rodinná atmosféra a priateľské pracovné prostredie
• možnosť rýchleho kariérneho postupu na vyššiu pozíciu v časovom horizonte jeden rok
• motivujúce finančné ohodnotenie s vysokým osobným bonusom
• 13.plat vyplácaný na konci roka
• preplácanie nadčasov
• možnosť odborného vzdelávania
• individuálny prístup
• flexibilita

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite prosím štruktúrovaný životopis na email: [email protected]

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Súhlasím, aby spoločnosť Západoslovenské tlačiarne Skalica, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nerozhoduje, skúsenosti s technológiami v polygrafickom priemysle výhodou, práca so systémom OMEGA v

Počet rokov praxe

5

• samostatnosť,
• flexibilita,
• orientácia na zákazníka,
• schopnosť stanovovať si priority,
• schopnosť pracovať na viacerých zadaniach súčasne,
• orientácia na výsledok,
• dôraz na dodržiavania termínov,
• schopnosť pracovať pod tlakom,
• schopnosť vedieť navnímať širšie, súvislosti v spojitosti s prípravou výroby
• projektová orientácia

Sme moderná fullservisová tlačiareň, s najstaršou nepretržite fungujúcou tlačiarňou na Slovensku, rodinnou atmosférou a zamestnancami s dlhoročnou praxou. Zákazníkom poskytujeme komplexné služby od vytvorenia grafického návrhu, cez tlač na ofsetových i digitálnych technológiách, špeciálne ručné práce, až po distribúciu tlačovín na miesto, ktoré si klient určí.

www.zapadotlac.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov