Pridať inzerát

Špecialista kontroly strát EE

Západoslovenská energetika, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 350 EUR/mesiacod 1350 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % výkonnostná odmena
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu s analytickým myslením a elektrotechnickým vzdelaním, ktorého úlohovou bude:
• Analyzovať netechnické straty v distribučnej sústave
• Lokalizovať oblasti výskytu netechnických strát distribučnej sústavy
• Identifikovať technické a netechnické anomálie distribučnej sústavy
• Určovať cieľové objekty na výkon kontrolnej činnosti
• Zadávať v systéme SAP servisné zákazky na výkon kontrolnej činnosti
• Spracovávať a vyhodnocovať výsledky kontrolnej činnosti
• Vypočítavať straty a vyčísľovať výšku spôsobenej škody prevádzkovateľovi DS
• Predkladať dokumentáciu o neoprávnenom odbere pre účely ďalšieho konania v rámci skupiny ZSE Vybavovať sťažnosti a reklamácie vo veciach neoprávnených odberov
• Spolupracovať s orgánmi štátnej a verejnej správy
• Spracovávať interné a externé podnety a podania zákazníkov, občanov, štátnej a verejnej správy za účelom odhaľovania a dokumentovania neoprávnených odberov
• Predkladať návrhy správcovi elektrických zariadení na zamedzenie netechnických strát

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Silný sociálny program
• Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Široká škála interných a externých školení
• Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1350 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výkonnostná odmena vo výške 15 % pri 100 % plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 11.08.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť elektrotechniky, energetiky, právnych predpisov
*Analytické myslenie
*Lojálnosť a zodpovednosť

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov