Pridať inzerát

Vodič autočerpadla na betón

ZAPA beton SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Praha, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 000 - 55 000 Kč/mesiacPríplatky za nadčasy a fakturáciu, relokačný príspevok 15.000,- CZK bude vyplatený po skúšobnej dobe.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha čerpadla na betón , bežná údržba vozidla

Stravenky, doplnkové dôchodkové sporenie, týždeň dovolenky navyše, príspevok na športové aktivity detí vo výške 3.000,- CZK, odmena za vysvedčenie detí, Multisport karta

Práca bude vykonávaná v Prahe - 6 prac. miest, Hradec Králové - 4 prac. miesta. Pracovná zmluva na 1,5 roka s možným následným predľžením, skúšobná doba 3 mesiace. Pracovný turnus bude 3 týždne práca, 1 týždeň voľno, možnosť ubytovania za minimálne náklady.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

Prax vo vedení vozidla nad 3,5t., prax v obsluhe stavebných strojov - ideálne autočerpadla na betón, dobrý zdravotný stav, flexibilita, spoľahlivosť

Výroba, predaj a distribúcia betónových zmesí

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 142 P.O.BOX 99
830 00 Bratislava