Pridať inzerát

Referent personálneho a mzdového úseku

ZaMED, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy k základnej mzde, podľa kvalifikácie a kompetencie kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný odborný referent PaM komplexne spracováva a vedie personálnu a mzdovú agendu a zodpovedá za:
• Plnenie všetkých povinností v oblasti personalistického výkazníctva voči štátnym inštitúciám.
- vypracúva a predkladá dokumenty a periodické výkazy pre Sociálnu
poisťovňu a zdravotné poisťovne
- komunikuje s inštitúciami vo veciach pracovnoprávnych, mzdových a odvodových
• Kompletnú administratívnu stránku v oblasti prijímania a výstupu
zamestnancov
- pracovné zmluvy, nahlásenie zamestnancov, výstupné listy, evidencia
dokumentov
• Vedenie mzdovej agendy
- spracovanie dochádzky, podkladov na výpočet mzdy
- pripravuje mesačné mzdové uzávierky a reporty
- posudzuje a kalkuluje nároky na dávky a prídavky ku mzde, zrážky zo
mzdy a pod.
• Sledovanie a aplikovanie legislatívnych zmien v pracovnoprávnej oblasti
• Oblasť daňových povinností zamestnanca a zamestnávateľa
- posudzuje nároky na uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane, na
uplatnenie daňového bonusu
- spracováva ročné zúčtovanie daní z príjmu FO
• Správu dát zamestnancov

• stabilné zamestnanie v oblasti zdravotníctva
• príjemný kolektív
• možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
• ročné odmeny v závislosti na pracovnom výkone
• príspevok na stravu nad rámec zákonného minima
• vianočný príspevok
• ...mnoho ďalších benefitov

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravený zapojiť sa do nášho kolektívu, pošlite nám prosím písomnú prihlášku spolu s profesným životopisom čo najskôr. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• Ekonómia, personalistika, administratíva, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
MRP účtovný program - Základy

Počet rokov praxe

2

• Prirodzený záujem o oblasť personalistiky
• Skúsenosti s pracovno-právnou legislatívou
• Samostatnosť
• Precíznosť
• Aktívny prístup k plneniu pracovných úloh
• Motivácia učiť sa nové veci
• Znalosť legislatívy v oblasti zdravotníctva výhodou

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním ambulancií rýchlej zdravotnej a lekárskej pomoci.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov