Pridať inzerát

Zvárač 141-8; potrubár-prípravár

ZAMA welding s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24 EUR/hod.24€ až 28€ na hodinu v závislosti od projektu
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie a montáž potrubia (tenkostenná nerez), priemery DN 12 - DN 100 v súlade s technickou dokumentáciou
Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov
Kontrolovanie kvality zvarov pomocou zváracích mierok
Starostlivosť a udržiavanie technického vybavenie (zváračky a príslušenstva)

-stabilná a dlhodobá práca
-doprava vo vlastnej réžii
-ubytovanie zabezpečnené, resp. po dohode platené

Informácie o výberovom konaní

-pracovná skúška na slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

-skúsenosti v danom odvetví
-zvárač platný certifikát
-nemecký alebo anglický jazyk výhodou
-PRÍJMAME PRACOVNÍKOV Z CELÉHO SLOVENSKA
--viac info v telefonáte alebo správe

Spoločnosť ZAMA Welding s.r.o. bola založená s cieľom realizovania výroby a montáží potrubných rozvodov a nerezových konštrukcií v potravinárskom, nápojovom a farmaceutickom priemysle prevažne v EÚ. Spoločnosť disponuje vysoko kvalifikovaným personálom s dlhoročnými skúsenosťami v danom odvetví o čom svedčia úspešne zrealizované projekty a tiež projekty ktoré sústavne prebiehajú.
www.zamawelding.sk
fB ZAMA welding s.r.o.

Adresa spoločnosti

Valaská Dubová 62
03496 Valaská Dubová