Pridať inzerát

Sandwich Artist pre prevádzku SUBWAY®

ZALKS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Atrium Optima, Moldavská cesta, Juh
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,58 - 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STAŇ SA ČLENOM ZAUJÍMAVÉHO TÍMU a vyskúšaj prácu vo franchisovom reťazci Subway ® s prípravou a predajom sendvičov, wrapov a šalátov.

- časová flexibilita-možnosť plánovania zmien podľa vašich časových možností (možnosť kombinovať prácu so školou; vhodné aj pre mamičky na materskej)
- v súčasnej dobe hľadáme ľudí, ktorí môžu pracovať hlavne v doobedňajších hodinách
- možnosť mzdového rastu
- variabilnú mzda, ktorá bude rásť postupne s tvojou snahou a šikovnosťou
- zamestnanecké zľavy
- práca v mladom kolektíve
- dĺžka zaškolenia je individuálna a jeho čas sa líši od zručnosti každého uchádzača
- stabilná a dlhodobá práca

Termín nástupu bude individuálne dohodnutý s každým uchádzačom.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov najneskôr do dvoch týždňov.
Vážime si Vašu dôveru a všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ústretovosť, orientácia na zákazníka a flexibilita
- dobré komunikačné schopnosti a zručnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, lojalita, pozitívny prístup
- tímový duch, ochota učiť a rozvíjať sa
- dodržiavanie štandardov daných spoločnosťou
- odvaha, všetko potrebné Vás naučíme

Značka SUBWAY® je franchisingovým reťazcom. Zameriava sa predovšetkým na sendviče, ktoré sú pripravované pred očami zákazníka, presne podľa želania zákazníka. Skladajú sa z čerstvo upečeného pečiva, mäsovej, či vegetariánskej alebo vegánskej náplne, bohatej zeleninovej oblohy, syra, omáčky, korenia a prípadne ďalších extra surovín. Všetky sendviče sa vyrábajú zo surovín pripravovaných priamo v predajni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti