Pridať inzerát

Asistent predaja/špecializovaný predavač

ZÁHRADKÁR Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok, Holubyho, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 805 - 875 EUR/mesiacz toho 80 - 120 vyplácané mesačné odmeny + zákonné príplatky za soboty. Celková výška mesačnej mzdy závisí aj od aktivity a výkonu pracovníka. 2x ročne odmena za dosiahnutý obrat / až vo výške 13.platu/
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca v maloobchodnej špecializovanej predajni.
-poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom
-práca s pokladňou
-pracovná doba 40 hod/týždeň,dlhá/krátka zmena,
-Otváracia doba PO-PIA, 8:00-18:00, SOB 8:00-12:00,NED zatvorené
-každá druhá sobota voľná

-rodinná atmosféra
-zamestnanecká zľava na tovar
-pracovné oblečenie
-práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve, neformálne prostredie
-zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
-každá druhá sobota 8.00 - 12.00/ nedeľa - zatvorené
-finančný príspevok pri okrúhlych životných výročiach
-príspevok na stravu zo sociálneho fondu
- 2x ročne hodnotiace prémie

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie priamo na prevádzke:
ZÁHRADKÁR Pezinok
Holubyho č.43
Životopisy osobne na prevádzku alebo mailom:
zahradkar@zahradkar.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2021 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkom.
Znalosti poľnohospodárskeho charakteru vítané.
Lojálnosť a schopnosť rýchlo si osvojiť základné vedomosti o sortimente.
- bezúhonnosť,
- znalosť sortimentu záhradkárskych potrieb výhodou

Maloobchodná sieť predajní záhradkárskych potrieb.
Máme pestrú ponuku výrobkov pre záhradu dom a chatu.
Sme stabilná firma pôsobiaca na trhu už viac ako 28 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

90201 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Richard Schvarc
Tel.: 00421 905 44 25 74
E-mail: poslať životopis