Pridať inzerát

Prevádzkový manager

ZÁBAVNÁ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Borbisova, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 971 - 1 900 EUR/mesiacMzda a odmeny sú v závislosti od obratu prevádzky.
  • Termín nástupu: ihneď / september 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce s programom Blue Gastro Manager
- mailová a telefonická komunikácia
- príprava a spracovanie prevádzkových podkladov, dokumentov a štatistík
- tovarové za materiálno-technické zabezpečenie prevádzky, objednávky, príjem tovaru
- práca na prevádzke všeobecne, dohľad nad prevádzkou
- práca s personálom a jeho nábor
- organizácia a zabezpečenie podujatí a súkromných eventov
- zodpovednosť za celkové vedenie prevádzky

- prispôsobiteľný pracovný čas
- možnosť služobného vozidla
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači budú vyberaní prostredníctvom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
BlueGastro - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť
- dôslednosť
- pracovitosť
- flexibilita
- tímovosť

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním Pivného domu na Liptove - Krčma Váh s 25 druhmi čapovaného piva ako aj inými pivárenskými špecialitami. Prevádzka v letných mesiacoch disponuje veľkým záhradným sedením ako aj štýlovým iterierovým vybavením. Usporiadava kultúrne podujatia komorného charakteru, živú hudbu k posedeniu, grilovačky či zábavný iQuiz s vysokým záujmom klientely.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pivný dom Liptova - Krčma Váh | ZÁBAVNÁ, s.r.o.
Borbisova 414/8
031 01 Liptovský Mikuláš