Pridať inzerát

Účtovníčka

Z-ACCOUNTING, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavova 1871/2, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy sa bude odvíjať od samostatnosti a šikovnosti uchádzačov
  • Termín nástupu: co najskor
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá spracováva externe účtovníctvo podnikateľským subjektom. Hľadáme šikovnú , flexibilnú, samostatnú účtovníčku, ktorá ovláda jednoduché a podvojné účtovníctvo. Znalosť programu Omega od firmy Kros je vítaná.

V prípade vážneho záujmu , posielajte motivačné listy a životopisy v slovenskom jazyku na firemný mail. Termín výberového konania vám bude oznámený mailom .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómika, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

word, excell - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5 rokov

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, flexibilita, chuť vzdelávať sa, lojálnosť voči firme, zodpovednosť,pohotovosť, dôslednosť, komunikatívnosť, znalosť účtovníctva komplexne, nielen čiastkové účtovné operácie.

Sme firma s 15 ročnou históriou v oblasti účtovníctva a ekonomického a účtovného poradenstva. Poskytujeme spracovanie účtovníctva vrátane uzávierky a DP pre podnikateľské subjekty , či už kapitálové spoločnosti alebo samostatne zárobkovo činné osoby , ďalej spracovávame mzdovú a personálnu agendu . Sme flexibilný , rýchly , spoľahlivý a zodpovedný partner . Vždy sa snažíme nájsť optimálne riešenie pre našich zákazníkov v oblastí účtovníctva a daní. Záujem o naše služby rastie, preto sa snažíme nájsť vhodného kandidáta na danú pozíciu. Ponúkame flexibilný pracovný čas, príspevok na stravu v maximálnej možnej zákonom stanovenej výške,
benefity zo sociálneho fondu, prácu v malom , príjemnom kolektíve.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Hviezdoslavova 1871/2
031 01 Liptovský Mikuláš