Pridať inzerát

Čašník

YVEX, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovská Osada
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 EUR/mesiac+ ďalšie príplatky za So, Ne a Sviatky v zmysle Zákonníka práce
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné práce pred začatím prevádzky
- obsluha hosťa, komunikácia s hosťom
- príjem objednávky, práca s mobilným čašníkom a registračnou pokladňou, zúčtovanie hosťa (sw Blue gastro, kasandra)
- jednoduchá a zložitá obsluha hosťa
- debarasovanie
- úprava stola, baru, barového inventáru
- obsluha výčapného zariadenia, servis piva
- príprava kávy, servis kávy
- príprava miešaných nápojov, smoothie a čerstvých ovocných a zeleninových štiav
- servis vína
- aktívny predaj a odporúčanie ponúkaných jedál a nápojov hosťovi
- riešenie a vybavovanie požiadaviek klienta
- práce po skončení prevádzky

- ponúkame celoročné zamestnanie na pracovnú zmluvu v perspektívnej spoločnosti, v
príjemnom horskom prostredí Liptova
- poskytujeme zamestnanecké zľavy, zvýhodnené vstupy do bazénov a sáun aj pre rodinných
príslušníkov
- zamestnanci majú možnosť využiť zamestnanecké ubytovanie a celodenné zamestnanecké
stravovanie
Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu.

Hľadáme spoľahlivých a motivovaných ľudí pre prácu v perspektívnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Pracuje sa na krátky a dlhý týždeň

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite prostredníctvom portálu PROFESIA alebo na e-mail : kariera@gothal.sk
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2021 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronónia, spoločné strravovanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vyučený v odbore
- prax povinná min. 2 roky
- ak uchádzač nie je vyučený v odbore, požadujeme hygienické minimum a zdravotný preukaz
- profesionalita a odbornosť
- ochota školiť a vzdelávať sa
- samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci
- odolnosť voči stresu
- barmanský kurz – výhoda
- someliérsky kurz – výhoda
- baristický kurz - výhoda

YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu sú penzióny, chalupy, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny, reštaurácia Koliba LIPTOV, Kongresové centrum TIS, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness, fitness centrom a reštauráciou, športové zariadenia, beauty služby.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových, relaxačných a kongresových aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

034 73 Liptovská Osada 756

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Janka Veselovská
E-mail: poslať životopis