Administratívny pracovník na oddelení materiálovej logistiky

YURA Corporation Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lednické Rovne
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacKonečná výška platu závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v systéme SAP a WMS
- Denná komunikácia a spolupráca s výrobnými závodmi v rámci Slovenska
- Zabezpečovanie materiálu pre výrobu
- Spracovávanie objednávok materiálu (príprava výdajných listov pre sklad, kontrola vydaných položiek, ...)
- Presuny materiálov medzi závodmi
- Iné administratívne činnosti na oddelení

* žiadosti a životopisy zasielajte len emailom aj v anglickom jazyku
* ďakujeme všetkým uchádzačom, odpovedať však budeme len vybraným kandidátom

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

YURA Corporation Slovakia, s.r.o. je jedným z hlavných dodávateľov káblových zväzkov a komponentov pre automobilový priemysel.
V našich výrobných závodoch v Lednických Rovniach (5km od Púchova), Hnúšti, Hlohovci, Topoľčanoch, Prievidzi a Rimavskej Sobote zamestnávame cca 3 000 pracovníkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov