Projektový manažér - riadiace a zabezpečovacie systémy na cestách

Yunex, s. r. o.

  • Miesto práce: Lamačská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac+ Variabilná odmena. *Máme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu ,predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné riadenie projektov v oblasti riadiacich a zabezpečovacích systémov na diaľniciach a v tuneloch
- Prevzatie a naštudovanie projektovej dokumentácie stavby
- Dohľad nad dodržiavaním zmluvných podmienok dohodnutých na stavbe diela
- Komunikácia s hlavným dodávateľom, projektovým tímom, subdodávateľmi, konzultácia požiadaviek a potrieb zákazníka
- Príprava ponúk
- Účasť na rokovaniach so zákazníkom
- Zodpovednosť za kontrolu dodržovania kvality vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou
- Zodpovednosť za dodržanie termínov, nákladov a iných stanovených ukazovateľov projektu
- Change order management, Claim management
- Výber, riadenie a kontrola prípadných subdodávateľov
- Dodržiavanie interných pravidiel a metód PM

Work-life balance - pružný pracovný čas, hybridný model práce
Cafeteria system – BenefitPlus
Bridge days, Sick days, dodatočné platené voľno
Príspevky v DDS - progresívne podľa dĺžky trvania pracovného pomeru (až do 3%)
Náhrada ušlej mzdy pi PN a OČR (až do 100% a 20 dní v roku)
Wellbeing program
Podpora účasti na športových reprezentačných aktivitách a viac...

Máte záujem? Prihláste sa prosím do výberového konania prostredníctvom stránok profesia.sk.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na stránkach http://www.yunextraffic.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažment, riadenie inžinierskych a stavebných prác

Počet rokov praxe

5

- VŠ technického zamerania – preferovane elektrotechnika
- Prax v oblasti riadenia projektov a stavebných prác
- Systematický a zodpovedný prístup
- Organizačné a riadiace zručnosti
- Znalosť čítania projektovej dokumetácie
- Výhodou certifikacia v projektovom manazmente (IPMA, PMI, Prince)
- AJ / NJ min B1

Uniting what’s next in traffic

As a global leader for intelligent traffic solutions, we connect the dots of a new mobility revolution.

With digitalization and the use of disruptive technologies we enable cities, highway authorities, and (mobility) operators to create a new world of mobility with vehicles that are shared and connected, autonomous tunnel automation, smart tolling and adaptive traffic systems for simulation and prediction. All that allows for a totally new level of traffic management that is truly proactive. This will transform our cities into places where people can live, work and move more freely with better quality of life, less accidents and with cleaner air. With our expertise and our solutions we contribute to solving our climate crisis.

Urban mobility must and will change. And we will lead the way!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt