Pridať inzerát

Pekár/cukrár pre LA DONUTERIA (Freshmarket)

Yum yum s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rožňavská 1a, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1 000 EUR/mesiacZákladný plat je 650€, v prípade vačších predajov a teda aj vačšieho množstva pečenia sú odmeny k platu podľa počtu predaných donutov mesačne.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zahŕňa:
- príprava cesta a surovín
- smaženie a zdobenie donutov
- kreativita pri zdobení
- dodržiavanie postupov
- dozdržiavanie hygienických štandardov na pracovisku
- dodržiavanie čistoty na pracovisku

Hľadáme 2 ľudí, ktorí by sa striedali krátky/dlhý týždeň pri pečení (ale nedeľe sa nerobia), pracovná doba je iba 8h, nie 12h a to pondelok až sobota 5:00-13:00, vychádza to v priemere 13 dní v mesiaci, je doležité aby uchádzač vedel byť o 5:00 ráno na pracovisku vo Freshmarkete na Rožňavskej 1A. Nie je potrebné byť vyučený v odbore, zaučíme. Pozícia nie je na TPP. V prípade záujmu pošlite životopis na e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, tímový duch

Franchise partner - La Donuteria.
La Donuteria je jedným z najlepších cukrárensko- kaviarenských konceptov v Európe.
Získali sme veľa slovenských aj zahraničných ocenení, napr. od spoločností Tripadvisor, HN, spoločnosť Ernst & Young nás nominovala na Firmu roka 2019, a dokonca v Londýne ocenili ako jeden z TOP 10 svetových konceptov pre donut shop.
Máme úspešné prevádzky v mnohých krajinách sveta. Obslúžili sme viac ako 2 000 000 nadšených zákazníkov a sme jeden z najlepšie hodnotených podnikov vo Food & Beverages priemysle. Máme svetový produkt, lojálnych zákazníkov, inovatívny koncept a trendové predajne.

Kontakt