Pridať inzerát

Obchodník pre získavanie klientov

Yullen s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: M. R. Štefánika 2104, Trebišov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2 000 EUR/mesiac- provízia k výplate! Všetko závisí od šikovnosti, chuti pracovať a hlavne nevzdávať sa.
  • Termín nástupu: Február / Marec 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- špedičná činnosť, obchodná činnosť
- vyhľadávanie obchodných príležitostí
- tvorba cenových ponúk a dojednávanie prepravných podmienok
- vyhľadávanie vhodných vozidiel na prepravu
- spracovanie objednávok a koordinácia prepráv podľa požiadaviek klientov
- zodpovednosť za plynulý priebeh realizovaných prepráv
- práca s databázami
- komunikácia s obchodnými partnermi v cudzom jazyku
- reprezentácia firmy na medzinárodnom trhu

- pracovná doba: od 08:00 do 16:00
- možnosť flexibilnej pracovnej doby po skončení skúšobnej doby
- služobný telefón
- teambuilding
- provízia k základnému platu
- „strop" v platovom ohodnotení neexistuje, všetko je na Tvojej šikovnosti a zručnosti

Hlavnou činnosťou spoločnosti Yullen s.r.o. je zasielateľstvo. Zaoberá sa sprostredkovaním transportov tovaru pre tuzemské a zahraničné spoločnosti. Máme usilovný a veselý kolektív s príjemnou atmosférou a prostredím. Hľadáme tímových hráčov, ktorí hľadajú nové výzvy, chcú prekonávať prekážky a dosiahnuť vysoké platové ohodnotenie.

Ak chceš patriť k nám, pošli nám životopis a ak budeš spĺňať všetky podmienky, stretneme sa v Yullen :)

Žiadosť so štruktúrovaným životopisom zaslať na: kariera@yullen.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, špedícia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Internet - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- chuť pracovať a zlepšovať sa
- skúsenosť na poste špeditéra (vítaná prax minimálne 1 rok)
- iniciatívnosť
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- cieľavedomosť
- čestnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- zmysel pre detail a presnosť
- informačná gramotnosť
- komunikatívnosť
- kultivovaný písomný prejav
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- tímový duch

Firma sa zameriava predovšetkým na expresné transporty, avšak vieme zorganizovať aj prepravy iného druhu. Väčšinu našich prepráv organizujeme v rámci Európy. Využívame služby iba overených a spoľahlivých partnerov, ktorí sú zároveň našou predĺženou rukou k Vašej dlhodobej spokojnosti.

Do nášho tímu hľadáme hlavne komunikatívnych, cieľavedomých, zodpovedných ľudí s chuťou pracovať a nevzdávať sa.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov