Pridať inzerát

Asistent finančného manažéra

YPB s.r.o.

  • Miesto práce: Námestie osloboditeľov, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.bližšie informácie na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontakt a komunikácia s klientmi manažéra
servis existujúcich zmlúv
analýza požiadaviek klienta
práca s databázou manažéra
práca v kancelárii a možnosť home office
príprava podkladov pre manažéra
archivácia dokumentov

zaujímavá práca v silnej finančnej spoločnosti
možnosť kariérneho postupu
bezplatný vzdelávací systém, ktorý vám zabezpečí osobný a profesijný rast

Sme firma riadená tímom odborníkov s 20 ročnou praxou, ktorá si zakladá na serióznom prístupe a komplexnom poradenstve.
Naše hodnoty: dobré meno, proaktivita a zvyšovanie životného štandardu našim klientom aj spolupracovníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

užívateľská znalosť práce s PC - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

prax v obchode, poisťovníctve, alebo bankovníctve
užívateľská znalosť práce s PC
komunikatívnosť a samostatnosť
ochota vzdelávať sa
bezúhonnosť
dodržiavať pracovné postupy

Sme finančná skupina YPB s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na trhu. Jednou z divízii je aj servisné centrum, ktoré sa komplexne stará o celkové finančné potreby klientov so záujmom o možnosti financovania, investícii a vlastného bývania.
V rámci svojej činnosti rešpektujeme prostredie klienta, podávania aktuálnych informácii, zvyšujeme finančnú gramotnosť našich klientov a tým ich posúvame na inú finančnú a životnú úroveň.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov