Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe obloženého pečiva

You Vegan, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacbonusová zložka 100 EUR
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava surovín do obloženého pečiva.
Vkladanie jednotlivých surovín do pečiva na páse.
Ukladanie pečiva, jeho posúvanie do baličky.
Príprava obalového materiálu na balenie pečiva.
Upratovacie práce v prípravovni a výrobe.

Ponúkame stabilné zamestnanie v mladej spoločnosti so 100% rastlinnou výrobou, príjemné a čisté prostredie, malý kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť You Vegan a.s., je mladá slovenská spoločnosť, ktorá vyrába 100% rastlinné bagety v prevádzke v Dunajskej Strede.