Pridať inzerát

Account manager/Obchodník

yopp, družstvo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac- Odmena je vyplácana na týždennej báze formou provízií z odovzdanej a preplatenej produkcie - Po zapracovaní a pravidelnom výkone sa dá dosiahnuť výplata 4x mesačne - Odmena je priamo naviazaná na obchodný výkon a nemá hornú hranicu
  • Termín nástupu: 30.06.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie bežnej administratívy súvisiace s pridelenou klientskou agendou
- Starostlivosť o klienta, riešenie jeho požiadaviek
- Aktívna správa prideleného klientského portfólia (cca. 500 klientov)
- Dlhodobý rozvoj klientského portfólia a dosahovanie maximálnej efektívnosti
- Akvizícia nových obchodných príležitostí
- Neustále vzdelávanie v sektoroch Dôchodky, Poistenie, Investície a Úvery

- pridelenie vlastného klientského kmeňa
- k dispozícií kancelária s parkovaním a podporou skúsenejších kolegov
- podpora a presný návod úspešného systému práce
- plná podpora najmodernejších technológií v sektore. Spracovanie celej klientskej agendy prostredníctvom online nástrojov. (IS, prepojenie so smartfónom/tabletom, online uzatváranie zmlúv a generovanie nevyhnutnej dokumentácie)
- plná podpora backofficu

- týždenné vyplácanie provízií
- garancia klientského kmeňa
- široký analytický tím
- nadštandardné provízne ohodnotenie
- marketingová podpora
- vzdelávanie (odborné a softskills)
- životné poistenie
- súťaže, teambuildingy a dovolenky pre najlepších
- rôzne zľavy a benefity u zmluvných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Windows 10 - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

Finančný sprostredkovateľ, Obchodník, Bankár, Finančný poradca
3

- hľadáme do tímu 3 ľudí s ktorými budeme dlhodobo spolupracovať. Cieľom je aktívne spravovať klientský kmeň.
- Hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosti s obchodnou činnosťou a priamym predajom.
- Skúsenosti s finančným trhom nie su podmienkou, ale sú vítané
- Úspešný uchádzač by mal byť schopný samostatne riadiť svoj čas a aktivity tak, aby viedli k požadovaným výsledkom
- ideálnym partnerom pre spoluprácu je skupina 2-3 obchodníkov, ktorí dlhodobo spolupracujú a hľadajú stabilné zázemie pre svoje aktivity

Sme družstvo partnerov, ktorí sa zameriavajú najmä na finančné služby, real - estate a právne služby. V tomto unikátnom projekte spájame mnohoročné skúsenosti expertov z rôznych oblastí, čím dokážeme prinášať našim klientom širšie a kvalitnejšie služby.

Naším cieľom je spájať expertov z rozličných oblastí, aby sme tak dokázali tvoriť projekty s maximálnou pridanou hodnotou. Tento prístup nám umožňuje tvoriť jedinečné a unikátne riešenia pre našich klientov a partnerov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Gessayova 20
851 03 Bratislava - mestská časť Petržalka