Pridať inzerát

Programátor/ka senior pre vývoj GIS aplikácií

YMS, a.s.

  • Miesto práce: Hornopotočná 1, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 500 EUR/mesiacMzda je uvedená vrátane 20% osobnej mesačnej odmeny plus novému zamestnancovi bude vyplatený vstupný BONUS vo výške jednej mesačnej mzdy. Finálna výška mzdy sa samozrejme odvíja od skúseností a seniority kandidáta/ky.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme certifikované výskumné pracovisko, partner Európskej vesmírnej agentúry a nositeľ mnohých významných ocenení, vrátane ceny ministra hospodárstva Inovatívny čin roka 2020.

YMS, a.s. už viac ako 30 rokov tvorí informačné systémy, ktoré zabezpečujú nepretržité fungovanie kľúčového biznisu významných spoločností a štátnych organizácií. Eustream, a.s.; Nafta, a.s.; Lesy SR, Vojenské lesy a majetky (VLM), Slovenská národná akreditačná služba (SNAS), Štátna veterinárna a potravinová správa (ŠVPS) a mnohé ďalšie. Orientujeme sa na na odvetvia, ktoré si vyžadujú vysokú úroveň projektovej, analytickej a programátorskej expertízy a patríme medzi najstaršie a najstabilnejšie slovenské IT spoločnosti.
Tvoríme pracovný tím odborníkov a priateľov, ktorý spolupracuje na vysokej odbornej aj ľudskej úrovni. Väčšina našich zamestnancov pracuje pre YMS už viac ako 10 rokov. Záleží nám na profesnom a odbornom rozvoji nášho tímu, na dlhodobom kariérnom rozvoji každého nášho odborníka a na dobrých pracovných a medziľudských vzťahoch v rámci firmy aj s klientami.
YMS, a.s. sídli od svojho založenia v roku 1990 v centre Trnavy a dlhodobo vo firme pracujú IT profesionáli z Trnavy, Nitry, Piešťan, ale aj Bratislavy a ďalších okolitých miest. Pre celý tím je dôležitá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom, preto zamestnanci oceňujú flexibilný a ľudský prístup k svojim potrebám a minimálne dochádzanie za prácou.

Hľadáme full stack programátora. Ak máte chuť pracovať na moderných mapových aplikáciách pre významných klientov (Lesy SR, Eustream, NAFTA, TAVOS ...), potom ďalej čítajte našu pracovnú ponuku.

Popis pracovnej činnosti:
• Samostatná programátorská práca na úlohách podľa plánu projektu a špecifikácie
• Obhajoba a prezentácia výsledkov
• Štúdium najnovších technológií v obore a ich aplikovanie na zverené projekty

Používame technológie:
• Docker, Docker Swarm
• Architektúra mikroslužieb
• Základ tvorí Spring, Spring Boot ...
• Front-end vo frameworku Angular, RxJs, NgRx
• Pre vývoj používame vývojárske technológie a nástroje - IntelliJ Idea, Eclipse IDE,
Git, Jenkins, Maven
• naše produkty bežia s podporou Elastic Stack, Prometheus, Greylog, Traefik
• Databázy MSSQL, Oracle alebo PostgreSQL+PostGIS
• ArcGIS JavaScript Api (JS, Typescript)
• ArcGIS runtime for .NET (C#)
• ArcPy, tvorba a publikovanie geoprocesných služieb (Python)
• open source technológie gdal, ogr, OpenLayers + Geoserver

• Vstupný BONUS vo výške jednej mesačnej mzdy
• Podpora profesionálneho rastu
• Zázemie silnej a dynamickej spoločnosti
• Dynamická práca v mladom, nadšenom a priateľskom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v moderných, zdravých priestoroch
• Využitie vlastnej kreativity, možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí
• Príležitosť k odbornému rastu a jazykové vzdelávanie
• Mentoring pre zvládnutie role tíme
• Flexibilný pracovný čas
• Systém zdravých benefitov v zlatej „Zdravej firme roka 2018“ na Slovensku
• Common club - relax/rehab miestnosť priamo na pracovisku
• Kávu, čaj a ovocie na pracovisku
• Firemné akcie
• Možnosť práce z domu
• A mnoho ďalšieho ...

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na jana.morhacova@yms.sk. Určite v ňom uveďte úroveň svojich „skills“. Pridať môžete aj zoznam svojich projektov, na ktorých ste sa aktívne podieľali plus tie zaujímavé o sebe a tiež, čo ste vytvorili a dotiahli do úspešného konca.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a ostatných dokumentov, ktoré obsahujú osobné údaje, súhlasí so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná znalosť technológií (must have):
• HTML, Javascript framework (Angular, JQuery), CSS a vývoj pre web
• Java a Java EE alternatívne
• Znalosť SQL
• Znalosť aspoň jednej z GIS technológii pre vývoj GIS aplikácii ako je ESRI, HXGN, Geoserver a podobne

YMSka je tím odborníkov, ktorí sú spoľahlivými kolegami a dobrými priateľmi. Tvoríme si spoločnú firemnú kultúru rešpektu, pomoci a spolupráce. Takýto tím sa však netvorí sám od seba. Hľadaniu kolegov, ktorí medzi nás zapadnú, venujeme veľa času a úsilia. Vždy sa radi stretneme s ľuďmi, ktorí by náš tím potenciálne mohli doplniť a obohatiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov