Pridať inzerát

Kuchár

YASMIN RESTAURANT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tyršovo nábrežie, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiac1 100,- € + príplatky + odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvý Americký steakhouse v Košiciach hľadá členov tímu na pracovnú pozíciu kuchár. Hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať, učiť sa nové veci a práca v gastronómii ich napĺňa. U nás máte príležitosť stať sa súčasťou výnimočného príbehu zrodenia jedinečného projektu podľa konceptu George Prime Steak TM.
Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej zaťaženosti. K Vašim prednostiam sa rátajú kolegialita, tímový duch, čestnosť ako aj permanentné úsilie o kvalitu a ďalšie vzdelanie.
Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
- príprava teplej, studenej kuchyne a dezertov
- zodpovednosť za dodržanie štandardov a hygieny,
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadok na stredisku,
- zodpovednosť za spokojnosť so službou zo strany hostí
- zúčastňovanie sa na meetingoch a školeniach personálu.

- odborný rast, vzdelávanie,
- motivačné finančné ohodnotenie,
- jedinečná pracovná atmosféra v novootvorenej prevádzke luxusného ****hotela,
- kariérny rast,
- stabilné zázemie spoločnosti,
- práca na TPP,
- voľné víkendy a sviatky,
- možnosť ubytovania,
- bezplatné parkovanie,
- viac pri osobnom pohovore.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Spolu so životopisom prosím v prílohe zasielajte aj foto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- mladý, kreatívny, flexibilný
- príjemné a profesionálne vystupovanie,
- kolegialita,
- svedomitosť, zodpovednosť a samostatnosť.

Spoločnosť YASMIN RESTAURANT s. r. o. prevádzkuje prvý Americký steakhouse v Košiciach, ktorý sa nachádza v ****hoteli Yasmin. Montana je moderný steakhouse v americkom štýle, servírujúci najlepšie hovädzie mäso z plemena Black Angus. Mäso zrejúce najmenej 30 dní zaručuje, že naše Angus steaky budú zakaždým delikátne, jemné a neodolateľne šťavnaté.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

YASMIN RESTAURANT s. r. o.
Tyršovo nábrežie 1
040 01 Košice