Pridať inzerát

Elektroprojektant

Xylo Machinery SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bardejovská, Ľubotice-Šarišské Lúky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie a vypracovávanie projektovej dokumentácie časti elektro , riešených úloh v zmysle EN , STN a iných platných predpisov
- nutná znalosť elektrotechnických noriem , pokročilé vládanie programu EPLAN
- zodpovednosť za kompletný návrh elektrotechnickej časti liniek, rozmiestnenie, návrh káblových trás , označenie káblov a rozvádzačov
- tímová spolupráca pri návrhu a funkčnosti s programátormi a konštruktérmi
- spolupráca na tvorbe cenových ponúk

- dochádzkový bonus
- prémie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

EPLAN - pokročilý

Výroba a montáž technologických systémov pre drevospracujúci priemysel, zvlášť pre výrobu a ďalšie spracovanie DTD, MDF, HDF a OSB dosiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bardejovská 24
080 01 Prešov