Pridať inzerát

Talent do predaja nábytku

XXXLutz

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci, kde využiješ svoj cit pre detail, rád/a pracuješ v priateľskom a veselom kolektíve?
Pridaj sa k XXXLutz!

Čo bude náplňou tvojej práce?

• Vedenie profesionálneho poradenstva a aktívny predaj.
• Spracovanie dotazov zo strany zákazníka.
• Komunikácia s kolegami naprieč firmou ako aj s dodávateľmi.
• Administratívne a organizačné úlohy.

Ako sa vidíš?

• Zaujímaš sa o design a nové trendy v oblasti interiéru?
• Si komunikatívna/-ný a vieš profesionálne vystupovať?
• Si pozitívne naladená/-ý a jednania vedieš s úsmevom na tvári?
• Nerobí ti problém pracovať ako s papierom a ceruzkou, ale i s rôznymi programami?
• Máš trpezlivosť a zákazníkovi sa dokážeš venovať s veľkou starostlivosťou?
• Si schopná/-ý veci riešiť okamžite, popr. sa nebojíš požiadať skúsených kolegov o pomoc?
• Máš výhodu ďalšieho jazyka ktorým hovoríš?
• Chceš sa neustále rozvíjať a kariérne rásť?

Čo ti ponúkame?

• Odmena za dlhoročnú prácu.
• Odmena za odporučenie zamestnanca.
• Prepracovaný systém školení.
• Istotu medzinárodnej spoločnosti.
• Príjemný a tímový kolektív, ktorý ti je vždy nápomocný.
• Garantovanou mzdu + provízie, ktorá nepozná strop.
• Zamestnanecké zľavy na predajný sortiment.
• Zľavu v reštaurácii XXXLutz.

Vzbudili sme tvoj záujem?
Kontaktuj nás a zaisti si svoje miesto na červenej stoličke!
XXXLutz, ten s tou červenou stoličkou.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Adresa spoločnosti

XXXLutz
Galvaniho 11
821 04 Bratislava