Pridať inzerát

Administratívny/-na pracovník/-ička

XXXLutz

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci v úspešnej medzinárodnej expandujúcej spoločnosti?

Pridaj sa k XXXLutz!

Čo bude náplňou tvojej práce?

• Spracovanie, kontrola a príprava dodacích listov.
• Systémové naskladňovanie tovaru.
• Vystavovanie objednávok.
• Koordinácia termínov pre príjem tovaru a služieb pre zákazníkov.
• Organizácie administratívnej agendy vedúceho kancelárie.
• Spracovávanie dokladov.
• Kontrola listín tovaru z centrálnych skladov a externých dodávateľov.
• Zaistenie objednávok kancelárskych potrieb.
• Emailová a systémová komunikácia s dodávateľmi.
• Komunikácia s kanceláriou, predajňou, e-shopom a ostatnými skladmi.

Ako sa vidíš?

• Zakladáš si na svojej zodpovednosti, starostlivosti a nechýba ti samostatnosť, logické myslenie?
• Máš akúkoľvek skúsenosť s organizáciou administratívnych činností, skladovými systémami, a poriadok teší?
• Základy MS Office je pre teba zručnosť, ktorá je skôr štandardom ako požiadavkou?
• Si komunikatívna/-ný a tímová/-vý hráč/-ka, kooperácia s rôznymi oddeleniami ti spestrí deň?
• Tešilo by ťa byť neodeliteľnou súčasťou zákazníckeho servisu obchodných domov a tak sám tvoriť značku XXXLutz?

Čo ti ponúkame?

• Zamestnanecké zľavy na predajný sortiment.
• Príjemný a tímový kolektív, ktorý ti je vždy nápomocný.
• Stravne lístky nad rámec zákona.
• Možnosť kariérneho rastu.
• Prepracovaný systém školení.
• Istotu medzinárodnej spoločnosti.
• Odmena za dlhoročnú prácu.
• Odmena za odporučenie zamestnanca.
• Zľavu v reštaurácii XXXLutz.

Vzbudili sme tvoj záujem?
Kontaktuj nás a zaisti si svoje miesto na červenej stoličke!
XXXLutz, ten s tou červenou stoličkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Adresa spoločnosti

XXXLutz
Galvaniho 11
821 04 Bratislava