Pridať inzerát

Odborný predajca kuchýň

XXXLutz

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 2 500 EUR/mesiac900 - 2.500 € v závislosti od šikovnosti kandidáta
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

XXXLutz má voľnu stoličku pre každého nadšeného obchodníka!
Predaj je hrou a my hrajeme ligu majstrov!

• tvojou prioritou je nadšený zákazník
• aktívny predaj
• realizácia vysnívanej kuchyne pre zákaznika

Čo ti ponúkame?

• KITCHEN COLLEGE
• naučíme ťa plánovať v 3D grafickom programe Carat
• zahraničné produktové školenia
• každá predaná kuchyňa sa rovná atraktívnemu proviznému ohodnoteniu s možnosťou nadpriemerného zárobku
• aj v prípade skráteného pracovného úväzku (napr. 4 pracovné dni - 3 dni voľno) možnosť zárobku vo výške plného úväzku)
• garantovaná provízia počas zaškoľovacieho obdobia
• kariérny rast v expandujúcej medzinárodnej spoločnosti

V prípade tvojho záujmu ťa poprosíme o zaslanie životopisu na mailovú adresu. Sľubujeme, že si ho starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budeš pre nás vhodným kandidátom, budeme ťa telefonicky kontaktovať. Následne ťa pozveme na osobný pohovor, kde si vzájomne objasníme očakávania ponúkanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

XXXLutz hľadá ľudí, ktorí prinášajú inovácie a riešenia.
... u nás kreativite medze nekladieme - tvoj názor je dôležitý!

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Adresa spoločnosti

XXXLutz
Galvaniho 11
821 04 Bratislava