Pridať inzerát

Vedúci montážnych tímov

XXXLutz

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po zmene ? Chceš sa realizovať a zúročiť svoje XXXL skúsenosti s vedením vlastného tímu montérov ?

Pridaj sa k XXXLutz !

Čo bude náplňou tvojej práce ?

• Komunikácia so zákazníkom.
• Koučovanie, motivácia a plánovanie zverených tímov.
• Technická podpora montážnych tímov a zákazníka.
• Zodpovednosť za servisné technické posúdenie reklamácii.
• Montáź náhradných dielov.

Ako sa vidíš ?

• Máš prax v montáži nábytku a kuchýň a orientácia v plánoch je pre teba samozrejmosťou ?
• Si dôsledný, spoľahlivý a pritom ti nechýba ťah na bránku ?
• Si organizačný typ, čo vie kolektív strhnúť k akcii ?
• Tešilo by ťa, byť alfou omegou správne realizovanej zákazky u zákazníka a tak sám tvoriť značku XXXLutz ?

Čo Ti ponúkame?

• Istotu medzinárodnej spoločnosti a taktiež pravidelnú výplatu na účet.
• Tímový kolektív, ktorý berie všetko s humorom a fair play je u nás samozrejmosťou.
• Prácu od pondelka do piatku, víkendy voľné.
• Byť neustále v pohybe a vylepšovať si fyzickú kondíciu.
• Plný úväzok.
• Nástup dohodou.

Prebudili sme tvoj záujem ?
Kontaktuj nás a zaisti si svoje miesto na červenej stoličke !
XXXLutz, ten s tou červenou stoličkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Adresa spoločnosti

XLSK Nábytok, s.r.o.
Galvaniho 11
821 04 Bratislava