Pridať inzerát

Montér nábytku a kuchýň

XXXLutz

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci s voľnými víkendami a vysokým zárobkom ?

Pridaj sa k XXXLutz !

Čo bude náplňou tvojej práce ?

• Pracovať budeš s profesionálnym náradím Festool.
• Montáž značkového nábytku a kuchýň.
• Doprava a realizácie zákaziek u zákazníkov.
• Budeš jazdiť s firemným dodávkovým autom XXXLutz.

Ako sa vidíš ?

• Máš prax v montáži nábytku a kuchýň a orientácia v plánoch je pre teba samozrejmosťou ?
• Si dôsledný, spoľahlivý pri manipulácii s nábytkom a hovorí sa o tebe, že máš zlaté ruky ?
• Zakladáš si na fyzickej kondícii a vyniesť sedačku do najvyššieho poschodia je pre teba hračka ?
• Tešilo by ťa cez dokonale odvedenú prácu u zákazníka, naďalej úspešne dotvárať značku XXXLutz ?

Čo Ti ponúkame?

• Istotu medzinárodnej spoločnosti a taktiež pravidelnú výplatu na účet.
• Tímový kolektív, ktorý berie všetko s humorom a fair play je u nás samozrejmosťou.
• Prácu od pondelka do piatku, víkendy voľné.
• Byť neustále v pohybe a vylepšovať si fyzickú kondíciu.
• Plný úväzok.
• Nástup možný okamžite.
• Končíme, keď je práca hotová.

Prebudili sme tvoj záujem ?
Kontaktuj nás a zaisti si svoje miesto na červenej stoličke !
XXXLutz, ten s tou červenou stoličkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Skupina XXXLutz prevádzkuje viac ako 320 obchodov s nábytkom v 13 európskych krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Slovensko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Švédsko, Srbsko a Poľsko) a momentálne zamestnáva viac ako 25 700 ľudí. S ročným obratom 5,1 miliardy EUR je skupina XXXLutz druhým najväčším predajcom nábytku na svete.

Adresa spoločnosti

XLSK Nábytok, s.r.o.
Galvaniho 11
821 04 Bratislava