Pridať inzerát

Expertní finanční makléř - kapitálový trh

XXX traders s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Práce z domu
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 500 EUR/měsícprovizní systém
  • Termín nástupu: 1.9.2022
  • Druh pracovního poměru: na dohodu (brigády), živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme:
- zanícené a ambiciózní obchodníky, které baví svět financí a mají zájem budovat svou kariéru i mimo klasické finanční produkty a služby
- již zaběhnutých finančních poradců a expertů, kteří si chtějí dále rozšířit portfolio o zajímavý investiční produkt

Co požadujeme:
- alespoň středoškolské vzdělání
- alespoň pasivní znalost angličtiny
- velmi dobrá znalost práce s PC
- empatie, komunikativnost, vysoká míra samostatnosti, trpělivost, odvaha, pohotové reakce
- výhodou jsou zkušenosti s obchodováním na finančních trzích a kapitálovým trhem
- být připraven na neustálý rozvoj a vzdělávání se

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- začít se dá okamžitě, nejsou zapotřebí žádná školení
- stálý pravidelný příjem lze dosáhnout do 3 měsíců
- kariérní plán
- kompletní vybavení – výkonný PC nebo laptop, kancelář, všechny učební materiály a semináře, neustálé vzdělávání a podpora
- další výhody - možnost full home-office nebo z vlastní kanceláře, mezinárodní semináře a školení, auto k dispozici, občerstvení na pracovišti, vstupenky do fitness atp.
- vysoce nadprůmerné výdělky, strop není omezen

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý
Zoom: Video Conferencing - Základy
Asertivní komunikace - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Věnujeme se moderním alternativním způsobům investování s nadstandardními výnosy a možností nabytí pasivního příjmu za jasně určeného rizika - copy tradingu, algoritmickému tradingu, vývoji vlastních AOS, a neposlední řadě i vzdělávání (finanční gramotnost, FOREX)