Pridať inzerát

Asistent/asistentka Onboardingu

XTB S.A.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poštová 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 550 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel/a by si pomáhať klientom a kolegom pri procese uzatvárania zmlúv a zakladania klientských obchodných účtov? Baví Ťa komunikácia s ľuďmi a vieš sa vyjadrovať gramaticky a štylisticky správne? Máš dobré organizačné schopnosti a zvládaš viac vecí naraz? Rád/a by si sa dozvedel/a viac o svete obchodovania?

Odpovedal/a si štyrikrát áno? Potom hľadáme práve Teba! Pokiaľ si starostlivý/á a vieš si zorganizovať veci, rád/a komunikuješ s ľuďmi a nebojíš sa prijať výzvu, kontaktuj nás! Dáme ti šancu stať sa súčasťou XTB tímu a ďalej sa rozvíjať na zaujímavej pracovnej pozícii.

Do nášho obchodného tímu hľadáme nového kolegu či kolegyňu so záujmom o komunikáciu s klientmi a proces schvaľovania nových zmlúv. Ako úspešný/á kandidát/ka budeš pomáhať zaisťovať onboarding nových klientov a spolupracovať s ostatnými oddeleniami XTB.
Jedná sa o náhradu za materskú dovolenku, polovičný pracovný úväzok (80 hodín mesačne), preto je práca vhodná aj pre študentov.

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?

Budeš asistovať pri onboardingu klientov. Čo to znamená? Budeš pomáhať pri zakladaní nových klientskych zmlúv a obchodných účtov a zároveň budeš úzko spolupracovať s jednotlivými oddeleniami spoločnosti, ako je napríklad obchodné oddelenie, oddelenie zákazníckej podpory, alebo právne oddelenie.
Ako Asistent/Asistentka onboardingu budeš predstavovať administratívnu podporu obchodného oddelenia pri procese uzatvárania zmlúv a budeš kontrolovať, či zmluvná dokumentácia obsahuje všetky potrebné náležitosti.
Súčasťou Tvojej pracovnej náplne bude aj telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi – v niektorých prípadoch je potrebné klientom poradiť, ako správne vyplniť zmluvné dokumenty a ako odstrániť prípadné nedostatky zmluvnej dokumentácie.
Tvojou zodpovednosťou bude tiež monitoring a reporting neštandardných prípadov.

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ?

Budeš v priamom kontakte s klientmi a ostatnými oddeleniami spoločnosti, naučíš sa z každého odvetvia niečo nové a zaujímavé a budeš neustále rozvíjať svoje osobné aj pracovné schopnosti.
Všade to budeš mať kúsok – naše kancelárie sa nachádzajú v centre Bratislavy.
Tím XTB tvorí priateľský kolektív zamestnancov, ktorý spája záujem o finančné trhy a obchodovanie, a ktorí spoločne radi trávia čas aj po práci. Všetci si od začiatku „tykáme“.
Ponúkame tiež zaujímavé finančné ohodnotenie a pekný riadok benefitov k tomu - stravné lístky, po zapracovaní home-office, občerstvenie na pracovisku, firemné akcie a iné.

Motivačné listy a životopisy vo formáte PDF, prosím, zasielajte na e-mail: [email protected] (môžete pripojiť aj Vašu fotografiu).

Pokiaľ budete vybraní, čo najskôr sa telefonicky ozveme a dohodneme sa spoločne na vhodnom termíne konania osobného pohovoru. Vyrozumenie o nezaradení do výberového konania neposielame. Zaslaním osobných údajov a informácií do spoločnosti XTB dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov a ich uchovaním v personálnej databáze spoločnosti XTB za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Vaše osobné údaje budú uchovávané po dobu výberového konania a potom dôjde k ich úplnej likvidácii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

Očakávame, že budeš starostlivý/á, trpezlivý/á a komunikatívny/a, dokážeš si dobre zorganizovať čas a pracovné úlohy podľa dôležitosti.
Je pre nás dôležité, aby sme sa mohli spoľahnúť, že všetky zverené pracovné úlohy svedomito splníš.
Vieš správne a rýchlo vyhodnotiť situáciu a odovzdať dôležité informácie ostatným kolegom.
Keďže budeš v kontakte s klientmi, bezchybný písomný prejav z hľadiska gramatiky i štylistiky by mal byť samozrejmosťou.

XTB S.A., organizačná zložka, sa zameriava na obchodovanie s modernými derivátmi finančných nástrojov. V Strednej Európe pôsobíme viac ako 10 rokov. Medzi našich klientov patria fyzické osoby a firmy investujúce prostredníctvom elektronických obchodných platforiem na trhu FOREX, komoditných trhoch a burzách.