Pridať inzerát

Asistentka predaja v značkovom obchode textilu

XINT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacbonus 2% s tržby
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oslovovanie potencionálnych zákazníkov s cielom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar. Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru. Doplnenie tovaru do regálov a ostatných predajných miest. Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru. Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením. Podielanie sa na pravidelných inventúrach. Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku. Zodpovedanie za hotovosť v pokladni. Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb , práca s pokladnou a platobným terminálom,riešenie reklamácii,vizualizácia predajne,stýling figurín.

Sravné listky za kazdý pracovný deň,zamestnanecké zľavy až do výšky -50% , motyvujúce finančné ohodnotenie ,prezentujúce značkové oblečenie.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielať na e-mail + motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predavač

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Vedenie prevádzky - expert

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie na verejnosti,komunikatívnosť,uslužnosť,trpezlivosť ,vsťah k móde,prehlad na trhu a orientácia v značkćh, flexibilita.

Sme firma zaoberajúca sa predajom svetových texilných značiek - Levi´s, Wrangler, Lee, Mavi, Desigual, Calamar, Khujo, Retro

Adresa spoločnosti

XINT s.r.o.
Na Čerešnovom Vrchu 16
94911 Nitra