Pridať inzerát

Dispečer

Xepap spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac850 EUR/mesiac 2-zložková mzda (základná zložka mzdy 850€ + mesačné prémie 250€)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok, cenotvorba a príprava zmlúv.
Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok.
Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách.
Operatívne riešenie zmien a reklamácií.
Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru.
Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi.
Vedenie školení pre vodičov.
Analýza dát o preprave a nákladov.
Komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami.
Zodpovednosť za technický stav vozového parku, zabezpečovanie STK kontrol, poistení.

Ponúkame perspektívnu prácu na trvalý pracovný pomer v expandujúcej firme s viac ako 25 ročnou tradíciou.
- každoročné zvyšovanie mzdy na základe inflácie
- koncoročné odmeny v závislosti na hospodárskom výsledku spoločnosti
- príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
- pitný režim na pracovisku ( káva)
- mobilný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vznik spoločnosti v roku 1995, 50 zamestnancov, celoslovenská pôsobnosť/zahraničie, pobočky - Bratislava, Košice. Spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výrobou tabelačného papiera a predajom papiera, obchodných tlačív, kancelárskych potrieb a kancelárskej techniky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov