Pridať inzerát

Manager výroby

XENEX design, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu, v ktorej budeš môcť rozvíjať svoje organizačné a manažérske schopnosti a rozumieš sa kovovýrobe, pozývame Ťa pracovať v XENEX design, s.r.o.

Tvojou náplňou práce bude:
- Riadenie a organizácia kovovýroby, zameranie na zákazkovú a kusovú výrobu
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Zodpovednosť za plnenie výrobného plánu, efektívnosť a kvalitu výrobkov
- Kontrola stavu priebehu projektu na mieste realizácie (možnosť vycestovať v rámci SR, aj do zahraničia)
- Posudzovanie vhodnosti dopytovaných produktov z hľadiska existujúcich výrobných technológií
- Optimalizácia výrobných postupov a procesov
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- Vedenie tímu zodpovedného za realizáciu výrobných produktov
- Reporting a prezentovanie dosiahnutých výsledkov TOP manažmentu spoločnosti

- Zdokonalenie sa v jazykových znalostiach
- Motivačné platové ohodnotenie
- Flexibilný pracovný čas
- Profesionálny a kariérny rast
- Dynamické pracovné prostredie

Ak máš rád nové výzvy, nebojíš sa byť v centre diania a nechceš si to v práci len "odsedieť", si vhodným kandidátom.
Svoj životopis nám zašli na adresu: info@xenexdesign.com.

Tešíme sa na Tvoj prínos do nášho tímu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ alebo SŠ vzdelanie technického smeru (strojnícka fakulta, technologická)

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou
- Komunikatívnosť, flexibilita - ochota cestovať do zahraničia.
- Strategické a komplexné technické myslenie
- Organizačné schopnosti, dôslednosť, samostatnosť
- CENKROS a TURBOCAD sú výhodou

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri Rajčianke 8913/25
01001 Žilina