Pridať inzerát

Project manager

XENEX design, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, riadenie a koordinovanie pridelených projektov v oblasti stavebníctva na Slovensku a v zahraničí
- Kontrolovanie kvality vykonaných prác.
- Zodpovedanie za dodržanie odsúhlasených termínov a rozpočtov.
- Zasielanie cenových dopytov potenciálnym dodávateľom.
- Vypracovávanie reportov.
- Vedenie rokovaní s dodávateľmi, ich výber v spolupráci s investorom.
- Komunikácia s ostatnými členmi projektového tímu.
- Spolupracovanie pri odovzdávaní projektov.

- Spolupráca na projektoch prevažne v zahraničí.
- Zdokonalenie sa v jazykových znalostiach.
- Motivačné platové ohodnotenie, firemné súťaže.
- Flexibilný pracovný čas.
- Profesionálny a kariérny rast.

Pracovná náplň sa vykonáva prevažne v kanceláriách, v mieste sídla spoločnosti v Žiline. Po pridelení projektov je pracovník vyslaný na miesto realizácie na Slovensku, alebo v zahraničí.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí zaslali svoj životopis na mailovú adresu: info@xenexdesign.com.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou.
- Nemecký alebo anglický jazyk slovom aj písmom sú podmienkou.
- Komunikatívnosť, flexibilita - ochota cestovať do zahraničia.
- Organizačné schopnosti, dôslednosť, samostatnosť.
- Schopnosť koordinovať tím pracovníkov
- CENKROS a TURBOCAD sú výhodou.

Naša spoločnosť ponúka svojim klientom komplexné služby v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Zabezpečujeme návrhy interiérov, projektový manažment, výrobu, prepravu a inštaláciu na mieru vybraného nábytku a dizajnových prvkov. Našimi klientmi sú tak súkromné osoby, ako aj podnikateľské subjekty, ktoré sídlia na Slovensku ale aj v zahraničí. Pracujeme s najnovšími technológiami, sledujeme svetové trendy v interiérovom dizajne. Výstupom našej práce je spokojnosť našich klientov s funkčnosťou, odbornosťou a moderným prevedením priestorov. Vieme oceniť pozitívny prístup k práci svojich zamestnancov mnohými finančnými aj nefinančnými benefitmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri Rajčianke 8913/25
01001 Žilina

Kontakt