Pridať inzerát

Icoone Beauty (Kozmetička)

XBODY&ICOONE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Špieszova 1, 841 04 Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 600 EUR/mesiacOdmeny z obratov
  • Termín nástupu: Okamžite
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Salón Icoone beuaty v Karlovej Vsi, hľadá kozmetičku s praxou.

Ponúkame dva modely práce u nás a to:
1. Mzda, a odmeny z obratov,
2. živnosť - kozmetička pracuje na seba + pracuje s naším prístrojom Icoone., kozmetička platí časť nájmu a energií a celú kozmetiku si robí sama na seba. Prístrojové ošetrenie Icoone ostáva v našej réžií a práca s ním, je vyplácaná kozmetičke mesačne na faktúru.

Čo v salone icoone beauty robíme nájdete na našom webe.
Nového zamestnanca zaškolíme na všetky prístrojové ošetrenia aj prácu s kozmetikou. Znalosť 3D a 4D mihalníc výhodou.

Ošetrenie prístrojom ICOONE zdarma.
Cvičenie v xbody impuls zdarma.
Príjemné čisté prostredie. Práca nie je fyzicky náročná.
Školenia, kurzy a certifikát.
Rýchle zaškolenie a krátka skušobná doba.
Vlastná klientela.
Mladý kolektív.
Odmeny z obratov.

Informácie o výberovom konaní

Prax v obore výhodou, vzdelanie nutnosťou!!!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kozmetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Adresa spoločnosti

Spieszova 1
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves