Pridať inzerát

Technický pracovník - elektrikár

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šamorín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiacmzda je delená na fixnú a variabilnú zložku
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zabezpečenie prevádzky energocentra a práce spojené s funkciou – elektrikár;
* vykonávanie dohľadu nad prevádzkou energocentra;
* vykonávanie opráv a odstránenie porúch a havárií zariadení a rozvodov v budovách a na iných stavebných objektoch počas ich prevádzky v celom areáli x-bionic sphere;
* základné prevádzkové činnosti s cieľom udržiavať zachovanie funkcií a úžitkovej hodnoty strojov, zariadení či infraštruktúry;
* zabezpečenie opráv vyhradených elektrických zariadení
* vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu;
* operatívne riešenie vzniknutých problémov na zariadeniach, rozvodoch, rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach;
* účasť na odstraňovaní prípadných havárií;
* hľadanie problémov a riešení pri poruche;

práca na zmeny, vrátane nočných zmien

* zamestnanecké vstupy do wellness, gym a aquatic sphere
* odmena za lojalitu
* príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

Rezort x-bionic® sphere poskytuje profesionálne podmienky a športoviská pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je X-BIONIC® HOTEL s 282 izbami. Hotel poskytuje zázemie nie len športovcom a profesionálnym tímom, ale aj rodinám s deťmi a účastníkom konferencií, výstav a kongresov, ktoré sú v rezorte organizované. Rezort poskytuje 12 kongresových miestností s rôznou kapacitou. Súčasťou x-bionic® sphere je aj moderné jazdecké centrum. Ďalej x-bionic® aquatic sphere s 50m vonkajším a 25m vnútorným bazénom, x-bionic® wellness sphere, jedinečné Tuli® Cinema a AdventureLand. Rezort poskytuje možnosť využiť služby štyroch reštaurácií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov