Pridať inzerát

Projektový manažér (Project Manager)

WWSemicon GmbH - organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turbínová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiacMinimálna nástupná mzda začína na 2500 € brutto pri plnom úväzku, je závislá od skúseností kandidáta a bude predmetom dohody počas výberového konania.
  • Termín nástupu: 09/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WWSemicon GmbH - organizačná zložka hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovné miesto Projektový manažér v oblasti automatizácie predaja elektronických komponentov.
Hlavné úlohy a zodpovednosti:
- plánovanie, organizovanie a kontrolovanie projektu
- spracovanie časového plánu projektu, plánu zdrojov, komunikačného plánu a plánu rizík
- riadenie, resp. koordinovanie členov projektového teamu
- sledovanie stavu projektu, projektových rizík a vzniknutých problémov
- riadenie zmenového manažmentu
- vytváranie a udržiavanie aktuálnej a úplnej dokumentácie projektu
- predkladanie pravidelných správ o stave projektu
- komunikácia s klientmi

- perspektívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- motivačné nadštandardné ohodnotenie

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] Vybraných záujemcov budeme kontaktovať telefonicky.
Uchádzačom, ktorí nebudú pozvaní na osobný pohovor, nebude zasielané písomné vyrozumenie. Za pochopenie ďakujeme.
Pozícia je vhodná aj pre štátnych príslušníkov tretích krajín.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ruský jazyk - Expert (C2) a Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Dynamics AX - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax 10 rokov v oblasti automatizácie predaja elektronických komponentov je podmienkou

Počet rokov praxe

10

- VŠ technického smeru
- znalosť práce v Microsoft Dynamics AX
- skúsenosti s projektovým riadením
- skúsenosti s vývojom, alebo implementáciou informačných systémov sú vítané
- skúsenosti s distribúciou elektronických komponentov
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- orientácia na výsledky a cieľ
- plynulá znalosť ruského a anglického jazyka podmienkou

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou komponentov a modulov pre výrobcov elektronických zariadení.