Pridať inzerát

HR Generalista

Wüstenrot

  • Miesto práce: Karadžičova 17, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacVýsledná mzda bude závisieť od skúseností a praxe kandidáta/tky
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom HR tíme sa uvoľní miesto!

Baví ťa práca s ľuďmi, ale aj s číslami? Máš veľa trpezlivosti a chuť prinášať a realizovať nové nápady v oblasti ľudských zdrojov? Je neustála zmena to, čo Ťa neodradí, ale skôr motivuje? Hľadáme práve Teba :)

Čo budeš mať na starosti?

  • zmluvnú dokumentáciu pred nástupom zamestnanca do pracovného pomeru, počas trvania, ako i pri jeho ukončení
  • nastavenie, inovácie a implementáciu HR procesov– plánovanie, odmeňovanie, hodnotenie výkonu, ale aj recruiting, onboarding, employee branding
  • pracovno – právnu agendu
  • poskytovanie poradenstva v oblasti riadenia a hodnotenia výkonu a odmeňovania
  • participáciu na príprave organizačných zmien, ich plánovanie realizácia súlade so Zákonníkom práce
  • komunikáciu s odborovou organizáciou spoločnosti

Našim zamestnancom doprajeme starostlivosť v podobe týchto benefitov:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť pracovať na home office
  • Polročné odmeny v rámci variabilnej zložky mzdy
  • Stravné lístky nad rámec zákona prostredníctvom elektronickej karty
  • Multisport karta
  • Jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • Mobil aj na súkromné účely
  • Špeciálne produktové zľavy
  • Podpora kultúry a zamestnanecké podujatia aj pre rodiny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, ľudské zdroje, personálny manažment

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

Náš ideálny kolega by mal mať:

  • Zákonník práce  v malíčku– veľmi dobrú znalosť legislatívy v pracovnoprávnej oblasti
  • Užívateľskú úroveň MS Teams a Nalgoo
  • Anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B2
  • Schopnosť samostatne myslieť a nebáť sa zmien a nových projektov
  • Zodpovednosť, flexibilitu a pozitívnu myseľ :)

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov