Pridať inzerát

Účtovník

Wüstenrot

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karadžičova 17, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMzda sa bude pohybovať v závislosti od skúsenosti a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Ekonomickom úseku hľadáme šikovnú kolegyňu/ šikovného kolegu, ktorá/ý by na pozícii Odborný referent pre finančné účtovníctvo mal/a radosť z tejto pracovnej náplne:

  • Príprava a samostatné zaúčtovanie pridelených účtovných operácií v zmysle IAS/IFRS;
  • Určovanie metodiky účtovania spoločnosti a podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva
  • Zabezpečenie dokladovej inventarizácie zostatkov pridelených účtov;
  • Spolupráca pri uzávierkových činnostiach - pravidelné štvrťročné a ročné závierky;
  • Spolupráca s audítormi a zabezpečenie požadovaných podkladov;
  • Participácia na príprave štatistík a výkazov pre interné účely, ŠU SR, NBS;

Našim zamestnancom doprajeme starostlivosť v podobe týchto benefitov:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť pracovať na home office
  • Polročné odmeny vrámci variabilnej zložky mzdy
  • Stravné lístky nad rámec zákona prostredníctvom elektronickej karty
  • Multisport karta
  • Jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • Mobil aj na súkromné účely
  • Špeciálne produktové zľavy
  • Masáže na pracovisku
  • Podpora kultúry a zamestnanecké podujatia aj pre rodiny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Čo na túto pozíciu potrebujete?

  • Podvojné účtovníctvo "v malíčku"
  • Anglický alebo nemecký jazyk na užívateľskej úrovni
  • MS Office na užívateľskej úrovni
  • Zodpovedný a precízny prístup k práci, radosť učiť sa nové veci
  • Samostatný prístup a komunikačné zručnosti

Oceníme, ak budete mať:

  • Skúsenosti z poisťovníctva a daní

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá už dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na dve vetvy:

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje stavebné sporenia a úvery pre fyzické a právnické osoby, úvery na obnovu a údržbu bytových domov pre družstvá a správcov bytových domov.

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke obrovské množstvo poistných produktov životného aj neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.
Grösslingová 77
824 68 Bratislava