Pridať inzerát

Manažér obchodnej skupiny (Žiar nad Hronom, Nová Baňa)

Wüstenrot

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom
  • Termín nástupu: čo najskôr, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra obchodnej skupiny pre spoločnosť Wüstenrot, ktorý by bol zodpovedný za:

- budovanie a riadenie obchodnej skupiny,
- zabezpečovanie plnenia cieľov,
- starostlivosť o klientov v pridelenom regióne,
- predaj stavebného sporenia, stavebných úverov a medziúverov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s.,
- predaj poistných produktov Wüstenrot poisťovne, a.s.,
- prácu s databázou klientov,
- akvizičnú činnosť.

Vaše pôsobenie by pokrývalo primárne oblasť Žiar nad Hronom a Novú Baňu.

Ak Vás takáto náplň práce zaujíma, pošlite nám Váš životopis.

- možnosť byť súčasťou stabilnej a známej značky Wüstenrot
- štartovacia finančná podpora na prvých 12 mesiacov 1 200 €
- bezplatné tréningy a školenia
- flexibilný pracovný čas-
- možnosť predaja finančných produktov ocenených prestížnou značkou kvality Slovak Gold

V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-prax. v oblasti finančného sektoru
-komunikatívnosť
-flexibilita
-presnosť a dôslednosť
-pozitívne myslenie
-príjemné vystupovanie
-bezúhonnosť

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.
Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s. je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.
Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wüstenrot
Dolná 26
974 01 Banská Bystrica