Pridať inzerát

Poradca pre Wüstenrot centrum Martin

Wüstenrot

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacProvízny systém v neobmedzenej výške v závislosti od výkonu a realizovaných obchodov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme príjemného a zodpovedného kolegu / kolegyňu do nášho Wüstenrot centra v Martine, ktorý/á by mal/a zodpovednosť za:

• aktívne vyhľadávanie klientov - práca so sociálnymi sieťami, sledovanie konkurenčného prostredia v rámci regiónu, identifikácia možnosti získania nových klientov z radov konkurencie, zisťovanie potrieb klientov, analýza požiadaviek klienta, návrh optimálneho riešenia prostredníctvom ponuky vhodných produktov banky a poisťovne
• aktívne vyhľadávanie a nastavovanie nových spoluprác s maklérmi
• poskytovanie poradenských služieb klientom Wustenrot centra

Vo Wüstenrote na Vás čaká:
• možnosť byť súčasťou stabilnej a známej značky Wüstenrot
• práca bez vstupných nákladov
• bezplatné využívanie zabehnutých kancelárskych priestorov
• počítač, telefón, databáza existujúcich klientov
• vzdelávací program hradený spoločnosťou
• flexibilný pracovný čas
• motivačný odmeňovací systém (neobmedzený príjem)
• priateľský kolektív
• špeciálne produktové zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo finančnom sektore veľkou výhodou
• aktívny, dynamický, samostatný človek s orientáciou na výsledok
• bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
• cieľavedomosť, iniciatívnosť
• pozitívne myslenie
• záujem o osobnostný rozvoj
• dobré prezentačné a komunikačné schopnosti
• schopnosť efektívne plánovať svoj čas

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.
Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s. je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.
Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wüstenrot
Daxnerova 8
03601 Martin