Pridať inzerát

Pracovník zákazníckeho servisu

Würth International Trading s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybničná 40, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako pracovník zákazníckeho servisu budeš prvou kontaktnou osobou pre našich zákazníkov, ktorými sú sesterské spoločnosti Würth koncernu.
Tvoje úlohy budú predovšetkým tieto:

- spracovávanie zákazníckych objednávok (vytvorenie, zmeny, reklamácie, upomienky, archivácia) v SAP a v internom systéme JDA
- potvrdzovanie termínu dodania
- evidovanie a vykonávanie zmien od zákazníka (presúvanie termínu a informovanie o ňom, stornovanie pozície/objednávky)
- všeobecné informácie o zásobe tovaru, cene, termíne dodania a i.
- vystavovanie dobropisov, pro forma faktúr
- spolupráca s odd. exportu, dispozícii a colnej deklarácie
- denná komunikácia s interným zákazníkom v AJ, NJ, prípadne v inom svetovom jazyku

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- denné používanie nemeckého a anglického jazyka, prípadne iného svetového jazyka
- možnosť vzdelávania a ďalšieho rozvoja
- odmena za prítomnosť na pracovisku (až do výšky mesačnej mzdy)
- parkovanie alebo príspevok na dochádzanie
- dodatková dovolenka
- balík sociálnych benefitov (narodeniny, Veľká noc, svadba, narodenie dieťaťa a iné)
- množstvo kultúrnych a športových aktivít (teambuilding, letný piknik, Vianočná večera)
- zvýhodnené stravovanie v budove
- káva a čerstvé ovocie na pracovisku zadarmo

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite Váš životopis v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku s označením "KS" na email: [email protected], alebo na doleuvedenú adresu.

Spoločnosť sa zaväzuje uchovávať a spracúvať vaše osobné údaje v rozsahu a spôsobom, ktorý je v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- podmienkou je aktívna znalosť AJ, NJ, resp. aspoň jeden z nich na úrovni B1 ( príp. iný svetový jazyk na aktívnej úrovni)
- priateľské a prívetivé správanie, tímový hráč
- dôsledný prístup k úlohám, zameranie sa na detail, trpezlivosť
- usporiadanosť, samostatnosť
- prax v systéme SAP výhodou, nie však podmienkou

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!
Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecko, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami a narástol do veľkej medzinárodnej obchodnej a logistickej spoločnosti s primárnym zameraním na spojovací materiál a náradie, k čomu sa pripájajú mnohé ďalšie produkty a služby.
Momentálne náš koncern zamestnáva viac ako 83 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku dosiahol čiastku vyše 17 mld. EUR.

Firma Würth International Trading s.r.o. bola založená v Bratislave v januári 1995 ako verejný colný sklad vykonávajúci logistické služby pre Würth spoločnosti, ktorý sa postupne vyvinul na medzinárodnú centálnu zásobovaciu platformu koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb. A práve to zabezpečujú naši skvelí zamestnanci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov