Pridať inzerát

Staň sa novým produktovým šéfom

Würth International Trading s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiacPonúkaná základná mzda od 2800 EUR brutto + motivujúca variabilná zložka mzdy. Finálna mzda bude závisieť od schopností a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: 01.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo Ťa potrebujeme?
Zastrešíš riadenie a rozvoj tímu 3 produktových manažérov – odborníkov vo svojom portfóliu.
Analýzy európskych trhov spojovacieho materiálu pretavíš do pútavých prezentácií pre manažment na Slovensku a zahraničnej centrále.
Budeš sa podieľať na tvorbe stratégie životného cyklu Würth produktov umiestnených na trhoch našich zákazníkov –Würth spoločností v Európe.
Monitoringom trhu a proaktívnym prinášaním návrhov v oblasti produktovej stratégie podporíš náš manažérsky tím pri smerovaní spoločnosti .
Budeš aktívne spolupracovať s lokálnymi oddeleniami nákupu, predaja a logistiky. Taktiež s produktovým manažmentom v zahraničí.
Súčasťou Tvojej práce bude pravidelné cestovanie v rámci Európy (30% pracovného času).

Čo Ti ponúkame?
Možnosť Tvojho rozvoja a rastu v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti.
Skvelý kreatívny pracovný kolektív.
Netradičné benefity vrátane zamestnaneckých cien na produkty Würth.

Zaujala Ťa naša ponuka? Už teraz sa tešíme na Tvoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je vzdelanie ekonomického alebo technického smeru

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 5-ročná prax na podobnej pozícii

Aký/ aká si?
Máš rád/rada nové výzvy a vieš pre ne nadchnúť svoj tím.
Rozhoduješ sa na základe faktov a dát.
Plynulo rozprávaš po anglicky a nemecky.
Máš minimálne 5 ročnú skúsenosť na podobnej pozícii.
Si technický typ a baví Ťa naďalej sa vzdelávať v tejto oblasti.
Chápeš dôležitosť napĺňania firemných cieľov.
Chceš viac :-) a aj pre to niečo urobíš.

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!
Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecko, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami.
Momentálne náš koncern zamestnáva viac ako 78 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku dosiahol čiastku vyše 14,3 mld. EUR.

Firma Würth International Trading s.r.o. bola založená v Bratislave v januári 1995 ako verejný colný sklad vykonávajúci logistické služby pre Würth spoločnosti, ktorý sa postupne vyvinul na medzinárodnú centálnu zásobovaciu platformu koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb. A práve to zabezpečujú naši skvelí zamestnanci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Würth International Trading s. r. o.
Rybničná 40/A
831 07 Bratislava