Pridať inzerát

Key Account Manager/Sales Manager

Würth International Trading s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava-Vajnory
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nárast obratu nám umožnil ponúknuť Vám, zodpovednej, flexibilnej a iniciatívnej osobnosti pozíciu, na ktorej naplno využijete svoje obchodné zručnosti. Ako súčasť nášho sales tímu sa budete starať o zverené portfólio európskych zákazníkov.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za predaj produktov stálym zákazníkom
- Vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie podmienok spolupráce
- Zodpovednosť za tvorbu cenových ponúk a predajných stratégií
- Koordinácia zákazníckych požiadaviek v spolupráci s oddelením zákazníckeho servisu
- Pravidelné návštevy klientov, rozvíjanie vzťahov s pridelenými zákazníkmi v rámci Európy - 30% pracovného času cestovanie do zahraničia
- Plnenie stanoveného plánu obratu a zisku
- Monitoring životného cyklu produktu a predaj nových produktov
- Analýzy predaja, štatistiky, reporty
- Účasť na interných aj medzinárodných projektoch, spolupráca s ostatnými oddeleniami

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Možnosti ďalšieho vzdelávania
- Denné používanie anglického/nemeckého jazyka
- Odmena za prítomnosť na pracovisku (až do výšky mesačnej mzdy)
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na dochádzanie do práce
- Dodatková dovolenka až do výšky 5 dní
- Možnosť home office
- Balík sociálnych benefitov (narodeniny, Veľká noc, svadba, narodenie dieťaťa a iné)
- Balík finančných i nefinančných benefitov
- Množstvo kultúrnych a športových aktivít (letný piknik, grilovačka, vianočná večera)
- Zvýhodnené stravovanie v budove
- Káva a čerstvé ovocie na pracovisku

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na email: personal@wurth-int.com alebo na dole uvedenú adresu. Tešíme sa na Vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

business, economy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Ste zákaznícky orientovaná/ý a motivuje vás úspech v práci? Máte záujem ďalej sa rozvíjať?
Staňte sa členom nášho tímu na pozícii KEY ACCOUNT MANAGER. Požadujeme:

- Cieľovoorientované obchodnícke zmýšľanie
- Min. 2-ročné skúsenosti s predajom produktov na medzinárodnej úrovni
- Veľmi dobré prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- Proaktívny prístup a samostatnosť
- Skúsenosti s formou predaja B2B veľkou výhodou
- Aktívna znalosť angličtiny alebo nemčiny podmienkou
- Kombinácia s ďalším cudzím jazykom veľkou výhodou
- Znalosť MS Office (Excel), prax v systéme SAP výhodou

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!
Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecko, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami.
Momentálne náš koncern zamestnáva viac ako 78 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku dosiahol čiastku vyše 14,3 mld. EUR.

Firma Würth International Trading s.r.o. bola založená v Bratislave v januári 1995 ako verejný colný sklad vykonávajúci logistické služby pre Würth spoločnosti, ktorý sa postupne vyvinul na medzinárodnú centálnu zásobovaciu platformu koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb. A práve to zabezpečujú naši skvelí zamestnanci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Würth International Trading s. r. o.
Rybničná 40/A
831 07 Bratislava