Pridať inzerát

Elektrotechnický inžinier (viacero pozícií)

WTR EUROPE, s.r.o.

  • Miesto práce: Stará Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacplat brutto je od 1500,- EUR + odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do novozriadeného tímu so zameraním na inžiniering a inštaláciu fotovoltických riešení. Ideálny kandidát má záujem o oblasť využitia solárnej energie a technické vzdelanie v jednej z nasledovných oblastí- Strojárstvo, Stavebníctvo, Energetika, Vodné inžinierstvo.
Pracovná pozícia zahŕňa projektovanie aj prácu s technickou dokumentáciou, neustále vzdelávanie v odbore a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, naceňovanie projektov, cestovanie v prípade potreby do miest možných inštalácií projektov, spoluprácu s ostatnými členmi tímu na projektoch.
Očakávaná je znalosť slaboprúdovej a silnoprúdovej elektrotechniky a znalosť práce s regulačnou a meracou technikou. Výhodou je prax v tejto oblasti, ale práca je vhodná aj pre absolventa. V prípade stredoškolského vzdelania v odbore elektrotechniky požadujeme prax v odvetví.

Obsadzujeme viacero pozícií a vybraní uchádzači v prípade úspešnosti budú spolupracovať na projektoch. Našim konečným cieľom je využiť ľudí s technickým zázemím, aby nám pomohli aj propagovať produkty.

- flexibilný pracovný čas
- možný rýchly kariérny rast
- finančné ohodnotenie na základe úspešne dokončených projektov
- príležitosť nadobudnúť znalosti a skúsenosti v rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti energetiky
- bezproblémové parkovanie pre zamestnancov

Obsadzujeme niekoľko pozícií, na ktorých budú vybraní uchádzači spolupracovať ako jeden tím.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo, energetika, vodné inžinierstvo

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické vzdelanie – ukončené stredoškolské, bakalárske alebo inžinierske štúdium v oblasti elektrotechniky;
- schopnosť čítania a pochopenia technických výkresov, elektrotechnických schém, zapojení a obvodov;
- analytické myslenie, tvorivosť
- schopnosť hľadať technické riešenia
- flexibilita a ochota sa učiť nové veci
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť WTR EUROPE s.r.o. je dodávateľom WTR technológie pre čistiarne odpadových vôd. Jedná sa o slovenskú technológiu a slovenský patent s najvyššou certifikáciou z odboru čistenia vody. Spoločnosť úspešne realizovala viac ako 200 projektov v Európe a Ázii, ktoré slúžia skoro trom miliónom ľudí.
www.wtreurope.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Terézia Rybáková
E-mail: poslať životopis