Asistent/Asistentka riaditeľa s komunikáciou so zahraničnými bankami

WTG Service Ltd.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavská cesta 74A, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacpolročné a ročné odmeny vecné aj peňažné
  • Termín nástupu: 1.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s partnermi spoločnosti a ďalších pred komunikáciou s riaditeľom:
Zahraničné banky , inštitúcie, úrady, obchody, obchodníci, zamestnanci
- plánovanie kalendára riaditeľa
- vybavovanie dokumentov potrebných pre platobné spoločnosti a iné
- dohľad nad chodom kancelárie,
- vybavovanie telefonátov, mailov,
- poriadok v cloud systéme ohľadom dokumentov
- ovládanie firemného CRM
- profesionálne vystupovanie, štruktúra emailov, komunikácia cez skype ...
- spisovné vystupovanie v emailoch, online komunikácii a iných
jednaniach
- znalosť spisovnej gramatiky v slovenčine aj angličtine
- komunikácia so všetkými oddeleniami spoločnosti
- pravidelný reporting a spolupráca so CEO spoločnosti
- Anglicky jazyk povinnosťou na úrovni B2+
- Ruský alebo iný jazyk výhodou,
- Minimálne ročná prax na obdobnej pozícii

- Navýšenie mzdy už v prvom roku spolupráce
- Otvorený manažment
- Práca v mladom, viac kultúrnom a viac národnom kolektíve
- Príspevky na ošatenie a kozmetiku
- Čerstvé ovocie, káva, čaj či iné občerstvenie zdarma
- Teambuildingové aktivity na Slovensku aj v zahraničí
- Možné vycestovanie do zahraničia na pracovné cesty

Prosíme Vás aby ste zaslali svoje úhľadné CV v Slovenskom alebo Anglickom jazyku s aktuálnou fotografiou.

Berte v úvahu, že prácu môžu dostať iba plne vakcinovaní uchádzači

Kontaktovať budeme výlučne záujemcov, ktorých pozveme na pohovor.

Prvé kolo pohovoru je možné absolvovať aj cez skype alebo iné médium

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2022 (ostáva ešte 62 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančný a technologický

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

E-mail - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Obchodná korešpondencia - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Plánovanie - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôkladná a detailná práca s kalendárom
- prihliadanie na detaily pri komunikácii či spracovaní zadaní
- premyslenie si 2x, či viem prísť na vyriešenie problému sám/sama,
- premýšľanie o možných rizikách tváre spoločnosti či zamestnancov v elektronickej komunikácií, dodržiavaním termínov a dohôd voči partnerom spoločnosti
- pozitívne myslenie
- ochota pracovať nadčasy aj je to nevyhnutný prípad

WTG Service Ltd. is an international FinTech company, that specialises in high quality services for financial industry companies. The Company is known for high standard account managers and back office, that are recieving the highest reviews from the companies and their clients as well.

WTG Service Ltd. is opening an office in Slovakia, Bratislava, to start serving its clients for many regions in the world

WTG Service provide services for various Stock market brokers that are availible online.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov