Pridať inzerát

Obchodní manažer pro Slovensko

WPC Woodplastic a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 2 000 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost WPC-Woodplastic a.s., hledá kolegu na pozici Obchodní manažer pro Slovensko.

Pracovní náplň:

  • Podpora obchodních a marketingových aktivit regionálních partnerů
  • Odborné produktové poradenství regionálním panterům
  • Příprava cenových nabídek a poskytování technické podpory
  • Péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
  • Akvizice obchodních příležitostí
  • Rozvíjení a vytváření dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
  • Průzkumy trhu, monitoring konkurence & obchodní analýza svěřeného regionu
  • Plánování, provádění a vyhodnocení aktivit se zákazníky
  • Prezentace produktů & firmy na veletrzích

Požadujeme:

  • Výborné komunikační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Obchodní & pozitivní myšlení
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dobré znalosti práce s PC (MS Office)

Výhodou:

  • Znalost AutoCAD
  • Anglický nebo jiný cizí jazyk

Nabízíme:

  • Zajímavou & kreativní práci
  • Zaškolení v ČR po dobu 2-4 týdnů
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce
  • Osobní automobil i pro soukromé využití, mobilní telefon & notebook
  • Práce na HPP

Pracoviště:

Slovensko

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Bukovany 181 181
Bukovany