Pridať inzerát

Asistent/ka predaja - Értékesítő

WPC Market s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacA munkavégzés díjazása megállapodás szerint. Odmena za vykonanú prácu dohodou.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Újonnan induló WPC-vel kereskedő vállalkozás keres magyar és szlovák nyelvtudással rendelkező értékesítő kollégát vagy kolléganőt. A munkavégzés előképzettséget nem igényel, így a betanítási időszak csupán 1 hetet vesz igénybe. A munkavégzés helye a vállalat Párkányban, a Fő utcán található üzletjelyisége.

Čerstvo začínajúca spoločnosť zaoberajúca sa s predajom WPC hľadá kolegu alebo kolegyňu so znalosťou maďarského a slovenského jazyka, na úrovni aktívnej komunikácie. Práca si nevyžaduje žiadnu odbornú predprípravu, doba školenia trvá iba 1 týždeň. Miesto výkonu práce je novootvorená prevádzka spoločnosti, ktorá sa nachádza v Štúrove na Hlavnej ulici.

További és részletesebb információkért az alul feltüntetett telefonszámon lehet érdeklődni.
A pozícióra való jelentkezéshez kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a [email protected] e-mail címre.

Bližšie a podrobnejšie informácie získate na nižšie uvedenom telefónnom čísle.
Ak sa chcete uchádzať o pozíciu, pošlite svoj životopis s fotografiou na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Újonnan induló WPC-vel kereskedő vállalkozás.
WPC - teraszburkolat, fali burkalatok, kerítéselemek

Čerstvo začínajúca spoločnosť zaoberajúca sa s predajom WPC
WPC - obklady terasy, obklady stien, prvky oplotenia