Pridať inzerát

Koordinátor pre oblasť Slovensko

Workcontrol s.r.o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacMzda závisí od skúsenosti kandidáta, téma na osobný rozhovor
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a riadenie tímu koordinátorov – denná aktívna komunikácia s koordinátormi, riešenie problémov na projektoch

Riadenie a zodpovednosť za:
• Realizáciu pridelených zákaziek
• Správne a včasne obsadzovanie projektov
• Zabezpečenie organizácie práce a plynulosti jednotlivých etáp realizácie
• Delegovanie úloh, ktoré vyplývajú z požiadaviek zákazníka na jednotlivých členov realizačného tímu
• Aktívna spolupráca s obchodným manažérom
• Riešenie Ad-hoc situácií

ČO SA TI U NÁS BUDE PÁČIŤ:
• Naša spoločná práca má zmysel – vďaka nej sme schopní pomáhať konkrétnym ľuďom nielen doma, ale i vo svete
• Sme výborný tím, v ktorom je radosť pracovať
• Podporujeme Tvoje nápady tímovou prácou na ich realizácii
• Využívame flexibilný pracovný čas
• Mobilný telefón, PC, služobné auto podľa potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

TAKTO SI ŤA PREDSTAVUJEME:
• Máš vzdelanie úrovne:
o stredoškolské s maturitou
o nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
o vysokoškolské I. Stupňa
o vysokoškolské II. Stupňa
• Tvojou silnou stránkou sú organizačné a koordinačné schopnosti, stanovovanie a dodržiavanie priorít
• Vieš syntetizovať zložité citlivé písomné a ústne informácie, následne ich analyzovať a pracovať s nimi
• Využívaš technológie spracovania dát, online komunikáciu a MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) na vyššej užívateľskej úrovni
• Dokážeš pracovať samostatne, precízne a zodpovedne a môžeme sa na Teba spoľahnúť
• Máš vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať v krátkych termínoch
• Rád/rada komunikuješ a máš príjemné vystupovanie
• Si tímový/á hráč/ka, flexibilný/á
• Prax v personálnej agentúre je pre Teba veľkou výhodou
• Plynule komunikuješ (ústne i písomne) v anglickom jazyku min. na úrovni B2 je pre Teba výhodou

Workcontrol s.r.o. je slovenská personálna agentúra so sídlom v Martine. Špecializujeme sa na zabezpečovanie služieb pre strojárenský priemysel. Sme významným a spoľahlivým dodávateľom pracovnej sily pre všetky priemyselné odvetvia. V súčasnosti zamestnávame stovky pracovníkov vo viacerých priemyselných závodoch po celom Slovensku.
Sme hrdí na to, že naši zamestnanci tvoria všade priateľský kolektív a naši partneri sa na nich môžu vo všetkom spoľahnúť.
Záujemcom o prácu ponúkame stabilné pracovné uplatnenie a dobré mzdové ohodnotenie. K tomu poskytujeme celý rad služieb a benefitov.