Pridať inzerát

Operátor výroby možnosť vyplácania týždenne !

Workcontrol s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.Ponúkaný plat : 4,50 € / hod. v čistom, MOŽNOSŤ VYPLÁCANIA TÝŽDENNE !!!
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň:
- výroba plastových komponentov do automobilového priemyslu
- manipulácia s materiálom
- práca vhodná aj pre mužov aj ženy
- montáž výrobkov podľa pracovného postupu
- vizuálna kontrola
- starostlivosť, pomoc a podpora zverených zamestnancov zo strany koordinátora
Ponúkaný plat : 4,50 € / hod. v čistom
Miesto práce: Čadca

Obzeráte sa po novej práci? ozvite sa a určite Vám vieme ponúknuť, prácu Vám na mieru šitú

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- pozitívny prístup k práci
- chuť pracovať

Workcontrol s.r.o. je poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle . Je významným dodávateľom pre automobilový priemysel.
Ponúkame ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky. Svojím zamestnancom poskytujeme servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a podporu.