Pridať inzerát

Montážnik v automobilovom priemysle

Work Service

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 011 EUR/mesiaczákladný plat 1011€ / zvýšenie po 1 mesiaci 1044 + príplatky, bonusy + prémie
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA OD PONDELKA DO PIATKU V TROJZMENNOM REŽIME NA PREVÁDZKACH - MONTÁŽ, KAROSÁREŇ, LAKOVŇA.

- pracovník zabezpečuje montáž jednotlivých automobilových komponentov v rámci montáže automobilov,
- drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti,
- dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov.
- 3-zmenná prevádzka
- vzhľadom na charakter práce, práca skôr vhodná pre mužov

Miesto výkonu práce - Teplička nad Váhom - doprava zabezpečená.

- podniková doprava do/z miesta výkonu práce v rámci celého ZA kraja
- zaškolenie
- príplatok za poobednú aj nočnú zmenu
- letný bonus od 50% do 85% a zimný bonus 175%
- osobné hodnotenie
- výrobný bonus 320€ (každý štvrťrok)
- bonus za úspešný rok 400€
- stravné lístky
- zabezpečené pracovné oblečenie aj lekárska prehliadka
- podpora koordinátora
- práca v príjemnom a čistom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.

Nadnárodný významný výrobca automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav - práca v stoji a v 3-zmennej prevádzke
- skúsenosti s prácou vo výrobe - výhodou
- zodpovedný prístup
- manuálna zručnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Škultétyho 1
831 04 Bratislava
Česká republika