Pridať inzerát

Montážny pracovník

Work Service

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € + príplatky + osoobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážny pracovník uskutočňuje výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
- podieľa sa na montovaní, skladaní, spájaní jednotlivých komponentov pre auomobilovú výrobu
- vykonáva drobné údržbové práce
- podiela sa na neustálom zlepšovaní pracovného procesu
- dodržiava pracovné a bezpečnostné pokyny
- pracuje ne rôznych prevádzkach ( práca vyžaduje cestovanie)

Pracuje v 3- zmennej prevádzke v 8 hodinových zmenách,
alebo vo víkendovom režime v 10 hodinových zmenách

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 € + príplatky + osoobné ohodnotenie

- osobné ohodnotenie za výkon
- nočný príplatok -1,60 €/hod.
- príplatky - sobota 1,40€/h
- príplatky - nedeľa 1,50€/h
- nadčasové príplatky sobota - 25 %
- nadčasové príplatky - nedeľa 40 %
- možná mzda od 860€ bez nadčasov
- ubytovanie prvý mesiac zdarma

Ak sa Vám ponuka páči ,alebo potrebujete viac informácií, kontaktujte ma na 0911 050 681 alebo na e-mailovej adrese: Viktoria.Vanatova-Ulmannova@workservice.eu.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilová výroba

- prax v automobilovom priemysle nie je podmienkou
- skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Škultétyho 1
83104 Bratislava