Mzda do 1335€ v čistom! Nerozmýšľaj dlho, pozícia nastavovača/seniora nastavovača čaká na teba! Predveď nám svoje zručnosti a my Ťa za to ohodnotíme!

Work House SK družstvo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 010 - 1 800 EUR/mesiacVianočný bonus (až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka) - Kvartálne odmeny (do10% - zo základnej mzdy) - Príspevok na dopravu - Dochádzkový bonus do 45€ - Bonus za odpracované roky (mesačne)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadnárodná automobilová spoločnosť ponúka pozíciu nastavovač/Senior nastavovač vstrekovacích lisov.

Miesto výkonu práce: Považská Bystrica

Náplň práce:
Nastavovač/Senior nastavovač
- riadenie tímu min. 15 ľudí - senior
- kontrola a analýza nastavených parametrov jednotlivých procesov,
- nastavovanie vstrekovacích lisov pre výrobu plastových komponentov,
- zaškoľovanie operátorov pre nastavenie strojov a zariadení,
- zaškoľovanie obsluhy strojov pre štandardnú výmenu foriem,
- vedenie záznamov o stupni ovládania technológie a obsluhe zariadení,
- kontrola dodržiavania technologickej disciplíny, výrobných metód a postupov pri obsluhe zariadení s cieľom eliminovať chyby operátorov,
- navrhovanie postupov na preventívnu údržbu foriem a jednotlivých zariadení, tak aby sa zabezpečila efektívnosť, plynulosť a kvalita výroby
- kontrola funkčnosti meracích prístrojov používaných vo výrobnom procese,
- kontrola nastavení výrobných zariadení

MZDOVÉ PODMIENKY:
od 6,50€ /hod - do 8,6€/ hod v čistom
+ dochádzkový bonus
+ bonus za kvalitu
+ ostatné benefity
Práca v moderných a čistých výrobných halách

Čo od Teba požadujeme:
- schopnosť pracovať podľa pracovných postupov,
- manuálna zručnosť, flexibilita
- prax na pozíciu kvality - výhodou
- dochvíľnosť a 100% dochádzka,
- schopnosť pracovať na 3 zmeny
- prax na pozíciu Senior nastavovač - 5 rokov

Ak Vás naša ponuka zaujala volajte na tel. čísla:
+421 908 582 618
+421 917 496 437
+421 905 606 609

Svoj životopis posielajte na mail:
[email protected]

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ možné týždňové zálohy do výšky 50€
+ prémie a odmeny za dobrú dochádzku
+ príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. stredoškolské vzdelanie
- práca na 3 zmeny
- prax v oblasti výroby a spracovania plastov vítaná
- skúsenosť s nastavovaním alebo obsluhou vstrekolisov vítaná
- pracovitosť, zodpovednosť, lojalita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov